„Opäť som vás prichytil!“...

Autor: Anežka Richtariková | 23.3.2014 o 14:46 | Karma článku: 22,37 | Prečítané:  3239x

„Vy ste predĺžená ruka zlepenca. Vy ste zlepenec. Ste zlepenec, zlepenec, ....zlepenec!"... „A ste scientológ.... Ste scientológ a klamete!"... „Som z vás nervózny, áno, som z vás nervózny, ..." ospravedlňoval navonok svoje nezvládnuté emócie p. Fico dnes na TA3. Hystéria alebo strata súdnosti? Tak nejako by sa dal označiť tento agresívny útočný tón človeka na pokraji svojej politickej kariéry.

FicoFicohttp://www.redakcia1.com/2013/03/na-slovicko-pan-fico.html

 

Naopak, neviem ani koľkokrát zopakoval Kiska: „V tom súhlasím s p. premiérom."  Márne by sme niečo podobné očakávali z opačnej strany. Vytrhávanie citátov z kontextu, hádzanie špiny, osočovanie, prekrúcanie faktov..., napriek argumentom oponenta, neustále opakovanie tých istých ošúchaných fráz... Akoby to bol celkom iný Fico, ako sme ho poznali z verejných vystúpení. Akoby naozaj strácal nad sebou kontrolu.

Zdá sa, že čím ďalej, tým viac to prestáva byť o Ficovi a Kiskovi. O Smere a zlepenci. Je to vlastne iba o Ficovi. Neustále sa zmenšujúcom. Dokonca mám pocit, že mnohým ľuďom je vlastne jedno, kto je na druhej strane, kľudne by to mohol byť starček z Oravy,  prekypujúci zdravým sedliackym rozumom... Mnohí totiž pôjdu voliť, len aby Fico nevyhral.

Nie som psychológ, iba učiteľka s dlhoročnou praxou. Napriek svojmu finančnému ohodnoteniu som sama sebe vďačná, že som to doteraz vydržala - zostať verná práci, ktorá ma baví. Zrazu mám pocit, že malo zmysel  odporúčať žiakom, aby si prečítali Ako chutí moc od Mňačka. Má zmysel presviedčať mladých ľudí, aby čítali takéto povinné čítanie a dokázali pochopiť, čo môže urobiť moc s človekom, na akého paranoika ho môže premeniť. Kto to náhodou  doteraz nestihol, odporúčam:

Čítajte! Pretože kto hľadá, nájde.

Nedajte sa oklamať!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.


Už ste čítali?